ІСТОРІЯ КОМАНДИ ЦЕНТРУ

Наша команда урологів та онкологів є одним з лідерів урології в Україні ще з часів Радянського Союзу. Ми маємо багату історію та унікальний клінічний досвід.

 

Наш центр сучасної урології відкритий на базі Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького у м. Київ.

 

Наша команда сформована із співробітників відділення пластичної та реконструктивної урології, що був відкритий у Національному інституту раку в 2008 році на чолі з проф. Стаховським Е.О.

 

До того часу наша команда урологів працювала у відділі пластичної та реконструктивної урології Інститута Урології АМН України. У той час це були послідовники провідної радянської школи проф. Карпенка В.С., під керівництвом якого була виконана перша в Україні трансплантація нирки в 1963 році.

 

Спеціалісти нашого центру постійно проходять стажування за кордоном. Це дозволило розвивати напрямок лапароскопічної онкоурології. З 2006 року ми виконуємо операції на нирках та простаті через маленькі розрізи на шкірі, що має численні переваги перед відкритими оперативними втручаннями.

 

Сьогодні наш центр активно розвивається і пропагує виконання органозберігаючих оперативних втручань при пухлинах нирок. В клініці за останні 5 років виконано більше 500 таких операцій, що дозволяє зберегти функції нирок, попередити розвиток хронічної ниркової недостатності, підвищити якість життя пацієнта.

 

Оригінальні методики відкритої аденомектомії, які дозволяють виписати пацієнта на 5 добу зі стаціонару, не мають аналогів в Україні.

 

Якщо Ви маєте урологічну проблему, приходьте до нашого центру. Будемо вирішувати її разом.

ЦЕНТР СУЧАСНОЇ УРОЛОГІЇ Urological Modern Center (UMC)

<< Повернутися на головну сторінку

© Urology Modern Center 2018