ЛІТОТРИПСІЯ

Лазерна літотрипсія (дроблення) каменів нирок,

сечоводів, сечового міхура в Києві

Що таке літотрипсія

 

Суть лазерної літотрипсії  в тому, що кристалічна решітка каменю поглинає енергію лазерного проміню і тим самим руйнується.

Весь процес лазерного дроблення відбувається під візуальним контролем, - зазначає лікар-уролог вищої категорії Юрій Вітрук.

 

 При цьому енергія лазерного променю не травмує оточуючі тканини, що робить час реабілітації мінімальним. Також застосування лазеру та гнучкого уретерореноскопу дозволяє нейтралізувати камені складного складу та провести їх дроблення в найбільш важкодоступних місцях.

 

Застосування лазеру дозволяє ефективно зруйнувати камень у будь-якій ділянці сечовидільних шляхів і вилікувати пацієнта з мінімальним втручанням в організм.

 

 

Лазерне дроблення каменів

 

Поява каменів (конкрементів) у нирках чи сечовому міхурі – часте явище і зустрічається у людей різного віку. Сучасні технології дозволяють позбутися каменів швидко та безболісно. Для лікування пацієнтів з сечокам'яною хворобою в «Центрі сучасної урології» Київ застосовують лазерну літотрипсію. Це високотехнологічний серед усіх малоінвазивних методів лікування дозволяє виконати процедуру дроблення каменів максимально точно та ефективно.

 

Діагностика та лікування сечокам'яної хвороби

в Центрі сучасної урології в Києві

+38 (096) 643-55-95

+38 (093) 465-55-95

+38 (099) 412-55-95

e-mail: info@urology.net.ua

urology.net.ua

Київ, вул. Васильківська, 45

(консультаційний кабінет)

Крюківщина (Київська обл.), вул. Ярослава Мудрого 51

(стаціонарна допомога)

ЦЕНТР СУЧАСНОЇ УРОЛОГІЇ

Urology Modern Center